Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

onlajny-logo-transparent

Napísal: Administrator Kategória: zex
Uverejnené 08. december 2012 Prečítané: 1225x

vysledkovy-servis-ZASledujeme pre Vás priebežné výsledky zo ženskej najvyššej súťaže.

FBC Blueberries Modra - CVČ UNIHOC Žirafa Žilina 4:5 (0:2, 1:1, 3:2)

V súboji dvoch tímov z dolnej časti tabuľky sa očakávalo vyrovnané stretnutie. To sa v Modre aj hralo, i keď úvodnú tretinu vyhrali hráčky Žiliny 0:2. V ďalšom priebehu  sa domáce hráčky snažili stretnutie vyrovnať, a tak skončila aj druhá časť vyrovnane 1:1. V poslednej tretine padlo dokopy päť gólov. Domáce dokonca vyhrali túto časť 3:2, ale stretnutie napokon prehrali 4:5. Hráčky Modry môže mrzieť hlavne prvá tretina, ktorá bola rozhodujúca v stretnutí.

FBK Bogdau Stupava - FBK Tvrdošín 3:12 (1:3 ,0:8, 2:1)

Stupava privítala hráčky z Tvrdošínu. Posledný celok s priebežne jedným bodom na konte chcel uhrať priaznivý výsledok s favoritom, ktorý sa snaží dostať do prvej trojky. O všetkom rozhodla druhá tretina, kde hráčky Tvrdošína podali dobrý výkon a sériou ôsmych gólov rozhodli o vývoji zápasu. V tretej časti sa podarilo domácemu celku stretnutie korigovať, ale náskok skúsených hráčok bol už veľký. Tvrdošín si teda odnáša zo Stupavy plný bodový zisk.

NTS FK-ZŠ Nemšová - FBC Mikuláš Prešov 15:8 (7:2, 5:1, 3:5)

Hráčky Nemšovej sa mohli po víťazstve nad Prešovom posunúť pred Nitru na priebežne prvú priečku. V stretnutí boli domáce hráčky v prvých dvoch tretinách lepším celkom a svedčí o tom aj skóre. V závere zápasu sa podarilo hráčkam z Prešova zápas aspoň korigovať, ale domáci tím stretnutie zládol presvedčivo 15:8 a priebežne obsadzuje líderskú pozíciu v tabuľke ženskej extraligy.

ŠK 98 Pruské - FBK Kométa Smolník 16:8 (3:2, 5:1, 8:5)

Domáce hráčky boli v stretnutí určite v role favorita, ale túto pozíciu potvrdili až od druhej tretiny. Hráčky Smolníka vynikali výbornou obranou a rýchlymi nahadzovanými loptičkami a preto bol stav po prvej  tretine len 3:2. V druhej časti sa zápas zlomil v prospech domáceho celku, keď túto časť vyhralo Pruské presvedčivo 5:1. V tretej časti mali hosťujúce hráčky možnosť presilových hier a snažili sa aj skóre korigovať. Od polovice tretej tretiny už hru prevzali do svojich rúk domáce hráčky, ktoré napokon rozhodli o víťazstve nad Smolníkom 16:8.