Sekcia pripravovaná v spolupráci

s

logo-SO-2010-sk

Logo-reklama

Napísal: Administrator Kategória: vybavenie
Uverejnené 25. júl 2013 Prečítané: 2152x
Vytlačiť

sportobchod

Či už zakladáte školský tím, alebo ste len partia kamarátov a chcete začať hrať nejakú amatérsku súťaž, nemali by ste zabúdať na tréningy.

Čítať ďalej: Tímové vybavenie na tréningy a zápasy
 
Napísal: Administrator Kategória: vybavenie
Uverejnené 13. máj 2013 Prečítané: 2284x
Vytlačiť

florbal-vybaveni-390x281Široká ponuka obchodov, množstvo modelov a typov florbaliek môžu byť pre začínajúceho hráča ako bludisko. Dnešný článok vám poradí, ako sa v tomto bludisku zorientovať. Jedine potom si budete schopní bez problémov vybrať tú správnu florbalku, s ktorou sa vám bude dobre hrať a ktorá vám dlho vydrží. Aby ste si správne vybrali svoju novú hokejku, potrebujete vedieť, na aké parametre je nutné sa pozerať.

Čítať ďalej: Všetko dôležité o florbalovej hokejke
 
Napísal: Administrator Kategória: vybavenie
Uverejnené 10. apríl 2013 Prečítané: 2204x
Vytlačiť

florbal-vyberNa to, aby ste si zahrali florbal, vám stačí len florbalka, halová obuv, florbalová loptička a pohodlné športové oblečenie.
Je však dobré vyberať si nové vybavenie s rozmyslom a nekupovať len to najlacnejšie. Hoci sa to možno nezdá na prvý pohľad, florbal vie byť tvrdý šport plný súbojov a florbalka tak musí niečo vydržať. Vhod vám určite prídu aj potítka alebo čelenky.

Čítať ďalej: Základné florbalové vybavenie pre hráča v poli
 
Napísal: Administrator Kategória: vybavenie
Uverejnené 20. marec 2013 Prečítané: 2679x
Vytlačiť

florbalkyPäť zaujímavých tém, mnoho tipov a informácií o florbale, ktoré vám pomôžu sa s týmto športom zoznámiť, vám prináša práve náš nový seriál.

Čítať ďalej: Nový seriál: Ako začať s florbalom