Logo-reklama

Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Administrator Kategória: Turnaje
Uverejnené 17. jún 2013 Prečítané: 2204x
Vytlačiť

ZoborCup-titulkaUž vieš čo budeš robiť 19. až 21. júla? Stále nie? Prihlás seba so svojim tímom na druhý ročník medzinárodného turnaja Zobor Cup, ktorý sa uskutoční tradične v Nitre.

 

Je úplne jedno či si muž, žena, chlapec alebo dievča, či máš 15 alebo 38 rokov. Tento rok otvárame tri kategórie a to mužov, ženy a kategóriu mládeže. Počet tímov v kategóriách je obmedzený, preto nestrácaj čas a prihlás svoj tím už dnes! Víťazi mužskej a ženskej kategórie si odnesú okrem pohára a medailí aj prize Money v hodnotách 150 a 75 €. Všetky informácie nájdeš na oficiálnom webe a a nezabudni sledovať aj FB stránku.

Organizátori dávajú do pozornosti voľné miesta v kategórii ŽIEN a MLÁDEŽ.

Celý web je postavený na jadre florbalportal-e, čiže tabuľky, výsledky, všetko bude prehľadné a zverejnené ihneď po odohranom zápase.