Logo-reklama

Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Ivana Repatá Kategória: Turnaje
Uverejnené 14. jún 2013 Prečítané: 1472x
Vytlačiť

Florbal Cup Handlová 2013 1.miestoV basketbalovom meste Handlová sa 8.júna 2013 uskutočnil Florbal Cup, na ktorom sa stretlo osem tímov: z Bánoviec nad Bebravou, Partizánskeho, Revúcej, Bratislavy a po dva kádre z Prievidze a Handlovej. Reakcie samotných hráčov na priebeh turnaja boli pozitívne a aj podľa slov organizátorov 1.ročník dopadol nad očakávanie. Plánujú z turnaja urobiť každoročnú tradíciu a prilákať do mesta viac florbalových priaznivcov. „Veríme, že úroveň turnaja bude každoročne rásť, tak ako počet prihlásených tímov. Chceli by sme sa osobitne poďakovať MBK Baník Handlová menovite pánovi Karolovi Kučerovi, ktorí nám vyhovel vo všetkých našich požiadavkách pri organizácii. Dúfame, že budúci ročník priláka ešte viacej divákov a florbal v Handlovej sa stane ďalším z obľúbených športov v našom meste," zhodnotil turnaj organizátor Lukáš Chlpek.


Výsledky turnaja:
Semifinálové zápasy:
North Stars Handlová - Osobitná delegácia Partizánske - 1:1 – po remíze v normálnom hracom čase nasledovali samostatné nájazdy, po ktorých North Stars Handlová postúpila do finále.
Snipers Bratislava-FC Nikto nás nechce Prievidza 1:2

Zápas o 3. miesto:

Osobitná delegácia Partizánske-Snipers Bratislava 0:5

Finálový zápas:

North Stars Handlová-FC Nikto nás nechce Prievidza 3:4

 

Umiestnenie na prvých troch miestach vyzerá takto:
1. miesto FC Nikto nás nechce Prievidza
2. miesto North Stars Handlová
3. miesto Snipers Bratislava