Logo-reklama

Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Administrator Kategória: Zahranicie
Uverejnené 14. august 2012 Prečítané: 1419x
Vytlačiť

utekSlovenskú extraligu opúšťa do novéh ročníka viacero hráčok.

 

 

Po Alexandre Ferencovej, ktorá ma zatiaľ ako jediná platný prestup zo Slovenska do čiech bude ďalšiou prestupujúcou hráčkou Nina Kodhajová z Dragonsu ktorá ma namierené do tímu Chodova. 
Ďalšími hráčkami pôsobiacimi v Prahe by mali byť Kapinová a Vršková ktoré prestupujú do Elite Praha respektíve druhá spomínaná do FBŠ Bohemians Praha. Niektorým hráčkam však v prestúpe bráni bratislavský celok, ktorý pýta vysoké odstupné. Či kluby nájdu spoločnú reč sa dozvieme už čoskoro. Ďalšími hráčkami ktoré sa netaja žeby chceli prestupiť do Prahy sú Kadučáková zo Žiliny a Domonkosová z Dragonsu. Vyzerá to na peknú slovenskú ženskú kolóniu v Prahe.
Všetkým dievčatám držíme palce!