Logo-reklama

Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Administrator Kategória: Zahranicie
Uverejnené 24. august 2012 Prečítané: 1428x
Vytlačiť

bult-redMathias "Bult" Larsson sa vracia do vrcholového florbalu!! Po tom, ako sa pred rokom rozhodol ukončiť svoju kariéru, sa po roku absencie florbalu v jeho živote rozhodol vrátiť na palubovky v drese švajčiarskeho Wileru.

 

Mathias Larsson sa síce pred rokom rozhodol ukončiť svoje pôsobenie v špičkovom florbale, no pred nadchádzajúcou sezónou sa opäť objaví na florbalovej scéne! 39-ročný "Bult" by sa zrejme mal stať vo švajčiarskom SV Wiler-Ersiegen, kam ho zlákal jeho teraz už spoluhráč Esa Jussila, náhradou za Henrika Qvista, ktorý pred sezónou prestúpil do švédskeho Pixba. Údajne sa špekulovalo aj o jeho návrate v drese Warbegu IC, no podľa jeho slov sa tam vrátiť nemohol z dôvodu, že nechcel zaberať miesto, ktoré môžu zaplniť mladí a nádejní hráči, ktorých momentálne Warberg v kádri má dostatok. Navyše v drese Warbergu už svoj návrat zažil dvakrát. V osobe Mathiasa "Bulta" Larssona samozrejme Wiler nezískava priemerného hráča. Larsson odohral vo švédskej superlige dovedna 436 súťažných zápasov, v ktorých sa mu podarilo dosiahnuť 505 bodov za 205 gólov a rovných 300 asistencií. Je dvojnásobným majstrom švédskej najvyššej súťaže, navyše z nej vlastní 5-krát striebro a 2-krát bronz..

 

Zdroj: innebandymagazinet.se

Foto: innebandy.se, innebandymagazinet.se