Logo-reklama

Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Administrator Kategória: Zahranicie
Uverejnené 26. júl 2012 Prečítané: 1798x
Vytlačiť

mattiaswallgren-2Len pred pár hodinami sme Vám priniesli článok o prichádzajúcom úvode švédskej Superligy na území iného štátu. Zdá sa, že zoznam hviezd na súpiskách jeho aktérov bude ešte o niečo nabitejší. Oficiálna stránka Warbergu totižto priniesla jednu z top správ posledných dní - Mattias Wallgren sa stal novou akvizíciou tohto švédskeho klubu.

Ako uvádza oficiálna stránka švédskeho klubu, Mattias Wallgren, teraz už bávalý hráš IBK Dalen, sa na tri roky upísal konkurenčnému Warbergu. Tréner Stefan Smedberg jeho príchod okomentoval ako "veľký letný darček pre fanúšikov Warbergu". Zadák a člen švédskej reprezentácie, v ktorej drese absolvoval už 57 zápasov, uviedol, že sa na pôsobenie v modrých farbách Warbergu IC teší a verí, že mu pomôže dostať sa opäť na výslnie švédskej najvyššej SSL. Mattias Wallgren je jedným z členov reprezentácie "Troch koruniek", ktorí majú vrátiť do Švédska titul majstrov sveta. Najbližšiu príležitosť budú mať už o niekoľko mesiacov vo švajčiarskom Berne. Bernskú Wankdorfhalle si však na potešenie všektých divákov SSL Wallgren vyskúša už 15. septembra, kedy je na pláne veľké zahájenie švédskej superligy zápasom Warbergu s majstrovskou Storvretou. Ak sme teda hovorili o tom, že v osobe Rasmusa Sundsteda získal Mika Kohonen exkluzívneho spoluhráča, Tero Tiitu môže vedeniu warberského klubu ďakovať za dostatočne adekvátnu odpoveď. Nepochybne sa teda fanúšikovnia švédskeho florbalu, ale najmä Warbergu majú na čo tešiť!!!