Logo-reklama

Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Administrator Kategória: Zahranicie
Uverejnené 15. máj 2013 Prečítané: 1554x
Vytlačiť

40hodin-florbaluPraha bude už tento víkend hostiť unikátnu akciu "Florbal 40". Cieľom tejto akcie je pokus o prekonanie súčasného rekordu v nepretržitej hre florbalu. Ako už názov vypovedá, mala by byť pokorená hranica štyridsiatich hodín.

 

Za týmto ambicióznym projektom stojí ATVs Palestra a florbalový klub Elite Praha. Ich tímy sa stretnú vo florbalovej hale TJ Chodov. Akcia odštartuje v piatok 17. mája o 20.hod a bude trvať až do nedele 19. mája do 12 hodiny, kedy by už mal byť rekord prekonaný. Celý priebeh zápasu bude prenášaný internetovým live streamu spoločnosť www.tvcom.cz a vstup do haly je voľný pre všetkých divákov.

Prípravné práce na Florbalový maratón prebiehajú už takmer pol roka a v tejto chvíli už mieria do záverečnej fázy. Hlavný organizátor Martin Kolman: "V tejto chvíli, už je všetko takmer pripravené a štartu našej akcie už nič nebráni. Som rád, že pre túto akciu sa nám podarilo spojiť práve s Elite Praha, ktorí na našej akcii zareagovali veľmi pozitívne, a s ktorými spolupracujeme už takmer od počiatku príprav."

Tímy zložené z hráčov Elite Praha a študentov ATV a VŠ Palestra odštartujú pokus v piatok 17. mája vo 20:00. Energiu pre maratón dodá firma redbull.cz / študent. Vstup do haly je pre divákov zadarmo po celú dobu trvania akcie a čakať na nich, okrem samotného zápasu, budú aj stánky partnerov akcie. Pre divákov, ktorí by chceli sledovať priebeh z tepla svojich domovov je pripravený internetový živý prenos, ktorý bude vysielaný na http://www.tvcom.cz/.

zdroj: elitepraha.cz