Logo-reklama

Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Administrator Kategória: Zahranicie
Uverejnené 04. jún 2013 Prečítané: 1449x
Vytlačiť

40hodin-florbalu-ucastniciOd piatka 17.mája do nedele 19.mája trvala akcia, ktorá napokon znamenala 40 hodín florbalu bez prestávky. Akcia sa stala aktuálnym rekordom a bude zapísaná do Českej knihy rekordov. Všetkým účastníkom patrí obdiv za výkony a organizátori ďakujú aj študentom 3.ročníka VOŠ pod vedením Martina Kolmana za organizáciu akcie.
V piatok 17.mája sa to všetko začalo o 20.hod. Behom celej akcie bola vynikajúca atmosféra. Aj napriek tomu, že sa hralo naozaj veľmi dlho, bolo tempo hry na vysokej úrovni. Hlavne ku koncu sa organizátori obávali, že sa hráči už nebudú vládať, ale opak bol pravdou. Za všetko vraví konečné skóre ELITE - 612 x Palestra - 274. V pôvodnom rekorde padlo dokopy 700 gólov, v novom rekorde886.

Organizátori ďakujú všetkým partnerom akcie a to predovšetkým tým, čo podávali hráčom energiu - Redbull (energetické nápoje) a EMCO (tyčinky pre doplnenie energie). Špeciálne poďakovanie patrí aj Telovýchovnej jednote Chodov, ktorá umožnila zorganizovať takejto akcie vo svojich priestoroch.
Na záver pridávame ešte mená všetkých hráčov, na ktorých bola vidieť skvelá tímová práca a spoločne prekonali všetky krízy, čím dokázali stanoviť nový rekord - 40 hodín.

Tým ELITE: Miroslav Čačka ( G ), Michaela Obselková ( G ), Martina Gécová ( G ), Aneta Kinkalová, Lea Müllerová, Tereza Syslová, Veronika Bedleková, Lucie Šindelářová, Barbora Stará, Jana Kadlecová, Kateřina Kopecká, Daniel Kubát, Michael Soukup, Michael Laštovka, Martin Poruba, Adam Brunclík, Jirka Podlaha, Matěj Mechl, Filip Mechl a Karel Mrkos.
Tým Palestra: David Trsek, Jan Mlejnek, Michal Kábrt, Martin Havel, Martin Menšík, Pavel Klíma, Honza Komeda, Radek Štaffa, Pavel Čermák, Eva Dufková, Adam Bukovský, Karel Fagala, Tomáš Dejmal, Martin Kolman.