Logo-reklama

Našiel si chybu? Chceš s nami spolupracovať? Chceš nahlásiť mená gólov a asistencii zápasov, ktoré ešte nie sú nahodené a pomôcť tak k vyplneniu kompletnej štatistiky? Alebo si hráč/-ka a chceš si pridať svoju fotku a info o Tebe do našej štatistiky hráčov? Prípadne chcete pridať info o Vašom klube? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Urobme spolu niečo pre florbal...

WFC 2013 500x250 CZ

Napísal: Administrator Kategória: Zahranicie
Uverejnené 06. december 2012 Prečítané: 1760x
Vytlačiť

romanpassZaujímavý článok priniesol český portál florbal.cz, v ktorom Estónec Roman Pass otvorene prehovoril o možnej príčine nepostúpenia do štvrťfinálových bojov. Estónsku stačilo prehrať so Švajčiarskom o menej ako štyri góly a postúpili by na úkor Slovenska.


Ako uvádza český portál, remíza Estónska so Slovenskom bolo obrovské sklamanie. „Chcete počuť dôvod? Jedlo! Podlamujú sa nám nohy, nedostávame poriadne najesť. A to myslím vážne! Máme na hotely len raňajky a potom večere. Čo chcete hrať? Švédi jedia 6x denne. Necítim sa fit," uviedol Pass.
Predsa len Švajčiarsko nie je najlacnejšia krajina a opäť sa asi ukázala finančná sila jednotlivých štátnych zväzov. Veríme, že naši kuchári budú pre slovenských reprezentantov variť poriadne a vo štvrťfinále nadelíme Švédom nejaký ten gól.
Celý rozhovor si môžete pozrieť v priloženom videu:

 

Zdroj: florbal.cz, IFF live, youtube.com